Vainhausas tēvs aicina parlamentu pievērsties atkarīgo jauniešu rehabilitācijas veicināšanai
Publicēts 2. augustā, 2011.
Jūlija beigās mirušās britu dziedātājas Eimijas Vainhausas tēvs Mičs pirmdien aicinājis Lielbritānijas parlamentāriešus darīt vairāk, lai palīdzētu alkohola un narkotiku problēmās slīgstošiem jauniešiem.

 

"Runa nav par Eimiju, jo mums bija paveicies un spējām finansēt Eimijas ārstēšanos privātā rehabilitācijas klīnikā," Mičs Vainhauss klāstīja žurnālistiem, norādot, ka "runa ir par cilvēkiem, kas to nevar atļauties".

Bijušais taksometra vadītājs Vainhauss tikās ar Lielbritānijas parlamenta Pārstāvju palātas Iekšlietu komisijas priekšsēdētāju Kītu Vezu un iekšlietu ministru Džeimsu Brokenšīru.

Lielbritānijas vienīgais Nacionālā Veselības dienesta jauniešu rehabilitācijas centrs tika slēgts pērn, tādēļ lielākajai jauniešu ir jāgaida līdz pat diviem gadiem, lai saņemtu Nacionālā Veselības dienesta apmaksātu ārstēšanu, vai arī ir jāārstējas dārgās privātajās klīnikās.

"Tā vietā, lai naudu tērētu tieslietu sistēmai, būtu iespējams pārdalīt šo finansējumu," skaidroja Vainhauss, uzsverot, ka ir jāspēj palīdzēt bērniem.

Medijos izskanējusi informācija, liecina, ka Vainhauss vēlas iegūt parlamenta atbalstu savas meitas vārdā nosauktam rehabilitācijas centram.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: