Trauslā Maija Silova dragā bruņu džipā
Publicēts 19. jūlijā, 2011.
Latviešu TV dīvu Maiju Silovu konkursa „Jaunais vilnis” laikā krievi vizina ar ekskluzīvo bruņumašīnu „Dartz Prombon”.

 

Beidzamajos gados „Jaunā viļņa” festivāla laikā reklāmas nolūkos Jūrmalā tiek savesti arvien krāšņāki automobiļi, un tajos, potenciālo pircēju uzmanības piesaistīšanai, tiek vadātas dažādas Krievijas slavenības. Piemēram, pērn, „Jaunā viļņa” vadītāja Ksenija Sobčaka braukāja miljonu vērtā automašīnā „AG Excalibur” ar numura zīmi „666”, un šis auto viņai tik ļoti iepaticies, ka viņa pat kārojusi to iegūt savā īpašumā.

Iespaidīgs bruņu džips „Dartz Prombon T 97” ar Krievijas numura zīmēm jau šonedēļ vizinās pa Jūrmalas un Rīgas ielām, un tajā uz tikšanos ar starptautiskā jauno izpildītāju konkursa dalībniekiem un organizatoriem tiek vizināta nevis kāda krievu popzvaigzne, bet gan latviešu TV žurnāliste Maija Silova.
Lai gan augumā smalkajai Maijai, šķiet, labāk piestāvētu sievišķīgs kabriolets, TV sejai, kurai arī šogad uzticēta īpašo speciālizlaidumu „Jaunā viļņa dienasgrāmatas” veidošana, kāds labvēlis no Krievijas uz divām nedēļām lietošanā piešķīris īstu „tanku”. Tajā kopā ar Silovu braukā arī trīs puiši – raidījumu filmēšanas grupa.Starp citu, ekskluzīvās, 300 tūkstošus līdz miljonu eiro vērtās bruņumašīnas „Dartz Prombon” tiek ražotas Latvijā, un tās taisa rīdzinieks Leonards Jankelovičs. Klienti lielākoties esot Krievijas biznesmeņi, kam šajos laikos jo īpaši jāgādā par savu drošību. Mašīnām ir septiņus centimetrus biezs ložu un sprādzienu izturīgs stikls, turklāt auto aprīkots ar īpašiem sensoriem, kas sajūt un brīdina vadītāju par spridzekli pat 50 metru rādiusā ap to. Un vēl kāds pikants fakts – bruņumašīnu ražotājs atklāj, ka dārgākajiem modeļiem salonā sēdekļi apvilkti ar ādu, kas iegūta no vaļu dzimumlocekļiem...

Arī no ārpuses auto izskatās milzīgs. Protams, braucot ar tik iespaidīgu spēkratu, Maija Silova turpmāko divu nedēļu garumā par svarīgu tikšanos kavēšanu var nebēdāt – gruntīgo bruņu džipu itin visi autovadītāji uz ceļa vienmēr palaižot garām.
Starp citu, darba režīms jau tagad esot tik saspringts, ka paēst Maijai laika pietiek tikai reizi dienā. Enerģiju viņa smeļas, dzerot ūdeni. „Katru dienu izdzeru kādus četrus litrus!” pavēstīja stilīgā žurnāliste.


Komentāri (1)
Argh: No ūdeņa tiešā veidā nevar dabūt enerģiju.. tik vien kā palīdzēt svilināt tauciņus un svīst ;)

Par tādu spridzekļa sensoru - pirmā dzirdēšana.
20/07/2011 13:35
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: