Maija Silova pārvērtusies līdz nepazīšanai
Publicēts 22. jūlijā, 2011.
Latviešu TV dīva un modes un stila eksperte Maija Silova muzikālā festivāla „Jaunais vilnis 2011” laikā veido TV dienasgrāmatas, kurās atspoguļo interesantākos un spilgtākos notikumus. Lai pārsteigtu TV skatītājus, Silova ļāvusies dažādām stila pārvērtībām.

 

Ja iepriekš TV dīvu Maiju Silovu bijām raduši redzēt ar gariem taisniem vai cirtotiem matiem, tad „Jaunā viļņa” svinīgajā ceremonijā, kuras laikā konkursanti izveidoja bareljefu un tika apdāvināti ar personalizētām pastmarkām, TV dīva bija skatītājiem sagādājusi pārsteigumu, krasi izmainot savu imidžu.

Īsais matu griezums, bikšu kostīms un augstpapēžu apavu vietā ērtas laiviņas liekas neierasti Silovas spilgtajai garderobei. Taču pati Maija ir sajūsmā par savām pārvērtībām, piebilstot, ka ar prieku augstpapēžu kurpes nomainījusi pret ērtām un vieglām laiviņām.

Tiesa gan, īsā frizūra visdrīzāk ir parūka, jo TV dīva koķeti nosaka, ka jau nākamajās LNT „Jaunā viļņa dienasgrāmatās” viņu redzēsim atkal ar gariem matiem. Silova sola katru reizi pārsteigt ar kaut ko jaunu.

Lai gan TV sejai patīk mainīt savu vizuālo tēlo un imidžu, viņa nosaka, ka nekad nemaina savus dzīves principus un rakstura iezīmes. „Esmu pastāvīga un spītīga, bet savu vizuālo tēlu varu mierīgi mainīt, jo kā nekā šis ir konkurss – šovs. Un kāpēc ne,” retoriski noteic TV raidījumu vadītāja.

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: